Spot van de maand: Met de Segway er op uit!

Gepubliceerd: Donderdag 01 September 2011 om 21:42:35

September, hopelijk nog een beetje nazomer de komende weken. En wat kun je dan beter dan doen heerlijk een tour te maken over Goeree-Overflakkee met een Segway? Flakkee Elektro Tours is het adres voor zo'n onvergetelijke ervaring.

Na een gratis training van ± 15 minuten bent u gereed de wereld te ontdekken op de Segway. U kunt kiezen voor een tour van 1 of 2 uur onder leiding van onze ervaren instructeurs. De tour zal u leiden langs de mooiste plekjes van Oostflakkee zoals de Hellegatsplaten, het oude Raadhuis van Ooltgensplaat en de schitterende flora en fauna van Goeree Overflakkee.

Wilt u zelf meer informatie over Flakkee Elektro Tours of bent u toe aan een onvergetelijke ervaring? Dan bent u bij Flakkee Elektro Tours aan het goede adres om op één van de vele vervoersmiddelen Goeree-Overflakkee te ontdekken! Kijkt u ook eens op www.flakkee-elektrotours.eu.

Reageren


Uw naam:
Uw e-mailadres:
Hou me op de hoogte van nieuwe reacties
Uw reactie:
Resterend aantal tekens:
Code:
    Regels
  • Alle velden zijn verplicht.
  • Scheldwoorden en vloeken zijn niet toegestaan.
  • De reactie moet betrekking hebben op het artikel.
  • In een reactie wordt met respect over een ander geschreven.
  • De moderator behoudt het recht om een reactie, zonder verantwoording, te verwijderen
  • Voordat uw bericht geplaatst wordt moet u eerst uw e-mailadres valideren met de link die per mail gestuurd wordt.