Persoon gewond na explosie op boot jachthaven Herkingen

Gepubliceerd: Donderdag 28 juni 2012 om 04:36
Laatst geupdate: Donderdag 28 juni 2012 om 08:55

Herkingen - In de nacht van woensdag 27 op donderdag 28 juni 2012 heeft er zich een explosie voorgedaan op een boot in de jachthaven van Herkingen. Door een gaslek is de explosie ontstaan, waarbij een vrouw tweedegraads brandwonden opliep. Brandweer, ambulance en politie kwamen ter plaatse. 

De vrouw is per ambulance naar het ziekenhuis vervoerd. De 11 meter lange boot raakte zwaar beschadigd.

Reacties:


-1 0
@dieknakker hahahaha vind hem wel leuk!!! jij professioneel stand -up comedidian misschien?? zou je moeten proberen hoor want je wordt totaal niet gehinderd door enige zelfkennis!
linda | vrijdag 29 Juni 2012 om 16:29:47
0 +3
Ik heb het ook gehoord, die klap.
Maar het was niet die explosie.
Het was het professionel geluid van de klap van de molenwiek die Linda trof.

M.v.g. Knoestknakker.
Knoestknakker | donderdag 28 Juni 2012 om 23:16:49
0 0
toch heb ik rond de aangegeven tijd ook een doffe knal gehoord. Was net wakker door een huilende zoon, heb zelfs nog even naar buiten gekeken of ik iets zag.
Sterkte voor die mevrouw!
uit dirksland | donderdag 28 Juni 2012 om 16:50:29
0 0
Ik was op het moment dat hier word aangegeven nog niet aan het slapen dus ik blijf het knap vinden dat ik en verder niemand die ik ken er niets van mee heeft gekregen.
Henk | donderdag 28 Juni 2012 om 14:29:59
0 0
die staan afgesteld rond bepaalde tijden, en niet iedereen slaapt even vast daar kunj e een bom onderafsteken nou bij mij dus niet ,en overdat het niet kan wij zitten nl in (professioneel) geluid !!
linda | donderdag 28 Juni 2012 om 11:59:25
0 0
Denk dat de klap in Zuidzijde zo'n gaskanon voor vogels en ongedierte was in het land.Die heb ik namelijk in O-T ook gehoord gisteren(meerdere malen)
joke | donderdag 28 Juni 2012 om 11:44:15
0 +1
Die klap boven zuidzijde was van die ufo die vannacht boven het eiland vloog
jp | donderdag 28 Juni 2012 om 10:15:44
0 0
Dat vind ik knap aangezien er op hemelsbreed 20 meter afstand niks gehoord is.
Henk | donderdag 28 Juni 2012 om 09:48:01
0 0
vreselijk de klap was hier te horen zuidzijde
sterkte voor mevrouw!!!!!
linda | donderdag 28 Juni 2012 om 08:30:43

Reageren


Uw naam:
Uw e-mailadres:
Hou me op de hoogte van nieuwe reacties
Uw reactie:
Resterend aantal tekens:
Code:
    Regels
  • Alle velden zijn verplicht.
  • Scheldwoorden en vloeken zijn niet toegestaan.
  • De reactie moet betrekking hebben op het artikel.
  • In een reactie wordt met respect over een ander geschreven.
  • De moderator behoudt het recht om een reactie, zonder verantwoording, te verwijderen
  • Voordat uw bericht geplaatst wordt moet u eerst uw e-mailadres valideren met de link die per mail gestuurd wordt.